Honda Silver Wing SWT 400, 2010

Тема в розділі 'Бортжурналы. Расскажите о своем SilverWing', створена користувачем Alexander, 22 лип 2015.

  1. Alexander

    Alexander Active Member

    А ще друзі, ось такі думки мене відвідують останнім часом, поділюся з вами. Значить є у мене ще машинка, на котрій їздю, коли холодно та мокро на вулиці - Hyundai Santa Fe. Машинка на газу. Так ось, одна газова заправка до повної (55-60л) обходиться мені наразі десь приблизно 400грн і проїхати я можу аж 500км. Заправка повного баку Сільвера - це сьогодні десь близько 220-230грн дає можливість проїхати аж 250км.
    Виходить, що по витратам на пальне катання на Сільвері та на Санті майже одне на одне, але ці два транспортні засоби не йдуть в порівняння одне з одним o_O
    Отака арифметика! Згадую часи, коли я катався на 250 кубиках і однієї заправки мені вистачало мало не на місяць! От такі думки... На Сільвері матаюся в основному по місту. Кудись далеко - є Санта та сім'я. Сільвер дуже люблю, але час наразі такий непростий...
     
  2. Rijiy

    Rijiy Member

    Время действительно не простое, - но отказываться от Любимых Игрушек (Сильвер для меня - как раз в этой категории) - считаю не лучшей затеей...
    Если Папа доволен жизни после покатух на двухколесном коне - то и вся семья будет довольна и счастлива...
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    если есть возможность купить ориинал подшипник то лучше купить))) чем подбирать "no name" на базаре!!
    пы.сы: 2,5л многовато....я больше чем 2,4л не лью;)
     
  4. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    по заправкам и т д......

    ты заправляешь Санту на 400грн на 500км... и СИЛЬВЕР на 200грн на 250км.....
    то есть примерно одно на одно выходит;)
    но удовольствия, задачи и цели от вождения АБСОЛЮТНО РАЗНЫЕ!!!
    ехать с семьей за город это одно, а на сильвере подставлять щёку теплому ветру это абсолютно другое.
    у меня лично "мандраж" перед каждой долгой дорогой, и высчитывать расход или проводить другие расчеты по отношению к Сильверу я не намерен)))
    p.s сильвер не единственная моя отрада в жизни))) но весомая;)

    мой совет кататся кататся и еще раз кататся)))
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Alexander

    Alexander Active Member

    Аминь!
     
    1 людині таки подобається це.
  6. Alexander

    Alexander Active Member

    Замінив я підшипник. Дякую Олександру за сам підшипник та саппорт! Як виявилося, потрібно просто ГАРНЕНЬКО прогріти технічним феном саму кришку і підшипник випадає сам, і відразу вставити новенький.

    [​IMG]
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою