Флудильня-говорильня-2

Тема в розділі 'Главный форум - общие вопросы', створена користувачем administrator, 15 бер 2016.

  1. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    Мастер: уровень Бог!
     
  2. Voldemar

    Voldemar New Member

    Всім привіт ! Можливо на форумі це питання вже обговорювалось, у такому разі вибачте як що пропустив. Питання таке. Хто який шолом використовує ? І чому саме той а не інший. Наприклад я зробив висновок для себе ,що на такий байк як Сільвер потрібен шолом напівлицевий , три чверті ,або трансформер. Тому що 1. Кращий обзор, 2. Легший, 3. Кращий доступ повітря (вентиляція)..З мінусів лише відсутність захисту челепи,але це стосуеться лише напівлицевих шоломів. У три чверті вона частково та у трансформера вона є.У мене зараз шолом IXS-трансформер з зйомною челепою.Їжджу у ньому вже сьомий рік поспіль. За цей час у мене було багато різних шоломів.Я їх купляв і продавав.Лише один шолом використовую давно і ніколи не виникало думки його позбутися.
    Цікаво почути вашу думку шановні.
     

    Вкладення:

  3. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    З першого мого дня на двох колесах користуюсь шоломом інтегралом. Повністью закритий.
    Єдине що мені потрібно це повноційний захист. Тому полуліцевики та трансформери ніколи не розглядав)))))
    Буває дуже не зручно, але я вже звик!
    Перший шолом який мені прослужив понад 10 років був SUOMY Vandal.
    Зараз використовую ARAI RX7X.
     
    Voldemar подобається це.
  4. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    Использую только интеграл,считаю он имеет самую максимальную защиту.
    Открытый шлем при аварии может наделать много неприятностей с челюстью и лицом
     
  5. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    А я привык к полулицевику, это все которые у меня были, остался зелененький NEXX, португалия, остальные своровали с гаража
     

    Вкладення:

    Voldemar подобається це.
  6. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    IMG-3e41b020f81c90cc27697080cbabcc6e-V.jpg
     
    3BIP подобається це.
  7. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    Вам не кажется что кто то нас бомбит флудом не по теме мото ... Андрей, Саша уберите с сайта лишнее и этого флудильщика ...
     
  8. Григорій

    Григорій New Member

    Доброго дня, придбав Сільвера 600 2001 р. з пробігом 19 т. км. Ім'я мое Григорій м. Костянтинівка, трішкі почитаю інфи по форуму.
     
    moldovadnepr подобається це.

Поділитися цією сторінкою