СільверОК!

Тема в розділі 'Бортжурналы. Расскажите о своем SilverWing', створена користувачем MustangSRT10, 9 чер 2020.

  1. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    IMG-8dafd64e885e960c93ebde8f18d7095c-V.jpg Ііііііі здрастуйте! Нарешті я став власником шедевру японского мотопрому під гордою назвою HONDA SILVER WING 600 GTA! За це я дякую двом чудовим людям з великої літери! Братам Віталію та Валентину! Дякую за терпіння та розуміння і відмінний підхід до кожного клієнта!
    А тепер власне про мого красеня: був куплений на аукціоні в Японії з пробігом 11013 км( можна сказати новий) 2010 року виготовлення. За два дні володіння Сільверком встиг накатати майже 600 км. Проти моєї попередньої китайської "чекушки" просто смішно порівнювати. Все набагато краще і крутіше.
    Дякуючи пану Звіру за допомогу придбав багато всіляких примочок для Сільвера.
     
    Останнє редагування: 10 чер 2020
    JORDAN та 3BIP подобається це.
  2. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    круто, спасибо за хорошие слова.
    но фото своего мапэда мог бы и выставить))) так что ждем фотоотчета.
     
  3. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ось трішки фото
     

    Вкладення:

  4. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Мои поздравления. Ждем отчета о процессе становления самого навороченного Сильвера в Украине.
    З.Ы. Фото вставлять сюда, а не на сторонние ресурсы.
     
  5. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    Мої вітання, апарат мрія ... тількі насторожує на першому фото ... потьоки масла під сільвером ... :)
     
  6. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Дякую! Масло не моє, мабуть з якогось Харлея натекло.:)
     
    moldovadnepr подобається це.
  7. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    imgonline-com-ua-Compressed-v4rTWkJw1Bh425.jpg imgonline-com-ua-Compressed-WTfWs4qC1t8u.jpg Перша серія нашої "Санта Барбари". - " Нова гума"
     
    3BIP та celtic подобається це.
  8. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    Спасибо за хорошие слова.Всегда приятно читать хорошие отзывы о своей работе.
    Приятно работать с такими клиентами ;)
     
  9. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    imgonline-com-ua-Compressed-LkBILTtmDIHCUNk.jpg imgonline-com-ua-Compressed-AXr2JdhKqD.jpg imgonline-com-ua-Compressed-FHGJISPhDoFxgFN.jpg Доброго Всім! Я знову продовжую наш серіал, ця серія під назвою:"Невтримався". :)
    Встановлено: Курки гальмів з Алі Експрес, тримач телефону з USB на 2,1А(але ще не підключено), встановлено датчик тиску в шинах ( працює ).
     
    Останнє редагування: 21 чер 2020
    celtic та 3BIP подобається це.
  10. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    Неплохо было бы делать хоть краткое описание установленных новшеств на сильвер
     
    3BIP подобається це.
  11. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ok,зрозумів.
     
  12. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Шо неясно? Складные модные курки и датчик давления в колесах )))
     
  13. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    imgonline-com-ua-Compressed-CwrII1oDiKnWp5.jpg Серія третя: "ARROW"
    Встановлено повний вихлоп REFLEX 2.0 від "ARROW". Прокатавшись в гості до хлопців в Одесу, я зрозумів що мені це подобається!
     
    3BIP подобається це.
  14. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    А где видео звука?
     
  15. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    дааа, бачили, чули))))
    файно бурчить;)
     
  16. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Нарешті отримав номера і поставив грузинські девайси. Скажу відверто, AirFlow це неймовірна річ! А Maxia4 мені сподобалася більше ніж оригінал HONDA. imgonline-com-ua-Compressed-i5q54ax7CPfs4.jpg imgonline-com-ua-Compressed-y54fh3WkRzf5VW.jpg
     
    celtic подобається це.
  17. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    зроби будьласка фото кофра з різних ракурсів. дуже цікаві габаритні вогні на ньому.
    до речі, ти їх не підключав?
     
  18. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ок зроблю,тільки я підключив на режим "стоп", працюють коли гальмую.
     
  19. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ось так виглядає незайманість... imgonline-com-ua-Compressed-smUKhxEmyMOrfbQ.jpg imgonline-com-ua-Compressed-sCtR5hd7W0.jpg imgonline-com-ua-Compressed-FfxQDvYjyb4Ht.jpg imgonline-com-ua-Compressed-urJC25R9QXJrgWL.jpg
     
    administrator подобається це.
  20. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    хм
    очень бодро смотрится. супер
     

Поділитися цією сторінкою