Star Line V67

Тема у розділі 'Главный форум - общие вопросы', створена користувачем MustangSRT10, 29.10.2018.

 1. MustangSRT10

  MustangSRT10 Новичок

  Привіт всім! Виникло питання купівлі сигналізації і варіантів не багато. Було обговорення про встановлення Pandora 4200,але ціна данного девайсу захмарна, як альтернативу роглядаю Star Line V67. Ціна трохи доступніша, та і відгуки в неті бальш менш позитивні. Але хочеться почути враження користувача, якщо такі серед нас є. Може хтось запропонує кращий варіант за ті ж самі гроші. Тему створено саме для обговорення цієї моделі сигналізації та її конкурентів. Дякую!
   
  Icon подобається це.
 2. celtic

  celtic Посетитель

  не пользуюсь сигнализацией
  посоветовать ничего немогу..
  но все кого встречаю с стар-лайн довольны.
   
 3. JORDAN

  JORDAN Посетитель

  +
   
 4. 3BIP

  3BIP Moderator

  Сигнализация не панацея. Когда-то какой-то ресурс делал блэклист сигналок, которые открываются на раз-два, не помню уже какой. Так вот я к чему - от профи - не спасет ничего. Сигналка в основном от людей, которые любят трогать чужую технику. Если будут (вагин)ить - то тупо увезут на бусе с глушителями.
  Поэтому вывод: самое главное не оставлять технику без присмотра надолго. Никаких ночевок во дворах. Либо гараж, либо стоянка и чехол. Средней паршивости сигналка ОБЯЗАТЕЛЬНО с двухсторонней связью + замок на диск или замок с цепью.
   
 5. MustangSRT10

  MustangSRT10 Новичок

  Ну 100% гарантії від крадіжки не дасть ніхто, просто хочу дізнатись думку чи варто ставити таку сигналізацію чи ні, дешевий китай довіри не викликає. А замок на диск обов'язково.
   
 6. 3BIP

  3BIP Moderator

  Никто про дешовый китай и не говорит.
  Тот же Шериф или Тайгер.
   
 7. MustangSRT10

  MustangSRT10 Новичок

  Ну Тайгер в мене зараз на китайчику стоїть і чесно кажучи я очікував більшого...
   
 8. 3BIP

  3BIP Moderator

  Ставил себе три раза Шерифы - был доволен.
   
 9. administrator

  administrator Добрый администратор Команда форуму

  давно відмовився від сигналок, але як на мене, судячи з відгуків за останні руки, які я чув - мото-старлайни - найоптимальніші мото сигналки з повноцінних (не кастрованих економ-варіантів) доступних в Україні.
   
  Icon подобається це.

Поділитися цією сторінкою

:::