Флудильня-говорильня-2

Тема в розділі 'Главный форум - общие вопросы', створена користувачем administrator, 15 бер 2016.

  1. Rijiy

    Rijiy Member

    лады - давайте молчать дальше...
    Флудить - согласен.
    Обсырать - не буду...
     
  2. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    розкажете про холівари родинам пацанів, які не повернулися додому.
    заодно розкажете про те, як вони не вважають НАС ВОРОГАМИ і що це добре.
    скинете по 5 гривень на армію смскою, і після цього можна говорити подібну дурницю.

    це не "холівар". це хороший лакмус. побачимо дійсно хто є хто серед нас.
    бажаючі не помічати війну, її наслідки, і виправдовувати тих громадян РФ, котрі "ні в чом нє вінавати, ето всьо власть" - що ви робите на українському форумі?

    якщо хтось не розуміє, що саме через мовчання одних тупих РФських баранів і агресивне улюлюкання інших відбулася анексія Криму, а зараз відбувається вбивство тисяч українців, котрі захищають від них НАШУ територію - можете зразу йти нах*й на їх форум і там брататися.

    якщо хтось дійсно настільки тупий, що не розуміє проблеми - просто прийдіть на їх форум, відкрийте тему "чий Крим" і попросіть не видаляти її.
    от тоді й поговоримо про холівар.

    а поки що подивіться в словнику значення слова "манкурт".
     
  3. KraPaGen

    KraPaGen Guest

    administrator! Откуда столько агрессии? Вычисти пропаганду из своей головы которую тебе туда наложили и включи СВОЙ мозг.
    [​IMG] [​IMG]
     
    1 людині таки подобається це.
  4. KraPaGen

    KraPaGen Guest

    P.S. Заходи на самый первый форум и создавай любую тему, кроме политической, рассовой.
    http://www.silver-wing.club
    И обрати внимание, что к Украинцам относятся с уважением, называют вас= Украинские коллеги.
     
    Останнє редагування модератором: 10 лис 2016
    1 людині таки подобається це.
  5. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Только Демон почему-то на предложение помочь приобрести карбоновые ветровики сказал - думаю, что тупо кинут на деньги. Уважение так и прет ))) Я понимаю, что ему надо продать свои, но не до такой же степени.
     
  6. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    я дуже радий, що представник країни-агресора цитує фашистів, котрих вони в себе на кожному кроці поносять. кунсткамера )))

    щодо "пропаганди".
    ваша країна, за вашої активної чи мовчазної згоди захопила частину території України - Крим і постачає, вмикаючи АКТИВНУ ПРОПАГАНДУ на український Донбас зброю і стрілецке м'ясо.
    саме ваша країна в 2013 році прислала на донбас перших розбійників, котрі, разом з місцевим криміналітетом вчинили в ще тоді мирному Донецьку погроми і різанину, вбивши українських активістів.
    саме ваших "коллєг" кожного місяця відловлює СБУ на Донбасі.
    саме ваші "коллєгі" вбивають щотижня українських солдатів.

    а ви сидите в своїх нормах і робите вигляд, що нічого не відбувається, бо саме ваша пропоганда вам дозволяє спокійно реагувати на те, що ваша країна-агресор засунула свого носа в чергову країну.
    у вас кожного року новий ворог.
    у вас вороги то прибалти, то білоруси, то українці, то вірмени, то грузини, то азербайджанці.
    ви навіть націю-сусіда в розмові не можете назвати по-людськи, своїм іменем, придумуєте кожному відповідну кличку.
    ви за хвилину собі видумуєте чергового ворога і під прапором православія і упоротості звинувачуєте у всіх смертних гріхах.
    чи не Обама ваші під'їзди обсцикає?

    але х*й з вами, скрєпоголові.

    контрольне питання: чий Крим?
     
  7. KraPaGen

    KraPaGen Guest

    Отвечаю ЗВIP== не путайте форумы. Тот на котором данное было написано=клон самого первого форума.
    Вот ссылка на первый форум, который пытались утопить, он прекрасно работает и ты там зарегистрирован)))===
    http://www.silver-wing.club
     
  8. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    "украінскіє коллєгі"

    Screenshot_228.png

    "єбаньом по братскому народу"
    Screenshot_229.png
     
  9. KraPaGen

    KraPaGen Guest

    Отвечаю на контрольный вопрос: чей Крым?
    Не наш, не ваш. ОН ИХ. Как и всё остальное. Если вы думаете, что вы ,что-то в этой жизни значите, решаете, вы глууууубоко ошибаетесь. Разглагольствовать=кто есть кто, кто, что сделал и прочее, приведёт к импотенции и ничего не изменит. Мы можем визжать, орать, психовать, а толку от этого? Поберегите свои нервы, катайтесь на Сильвер Винг и получайте радость от жизни.
     
  10. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    типова відповідь запорєбріка.

    приходь тоді, коли наберешся розуму.
    нехай щастить.


    ще бажаючі брататися с "братьямі" є?
     
  11. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    _17_10_8_650x410.jpg
    Це - Геннадій Афанасьєв, українець, уродженець Сімферополя.


    9 травня 2014 року, під час святкування Дня перемоги, Афанасьєв був затриманий у Сімферополі і доставлений до будівлі ФСБ з мішком на голові.
    Йому інкримінували "підготовку до терактів". Також з ним було заарештовано Олега Сєнцова, Олександра Кольченка та Олексія Чернія.

    За даними адвоката, Афанасьєва затримали по дорозі на парад, били боксерськими рукавичками, надягали протигаз, затискаючи повітря, упорскували всередину протигаза газ, який викликав блювання, катували електричним струмом, у тому числі прикріплювали дроти до статевих органів, погрожували зґвалтувати паяльником, позбавляли сну протягом десяти днів. Це змусило його підписати потрібні слідству свідчення.
    https://zona.media/news/2015/05/08/afanasev-o-pytkakh

    Афанасьєв просидів у СІЗО за порєбріком два роки, де також піддавався тортурам.
    Його обмінли на пару сепаратистів.

    Це житель Криму, в котрого ВАША країна,за ВАШОЇ активної чи мовчазної участі відняла два роки життя, і здоров'я.
    Він українець.


    От йому можете розповісти про те, що "Крим їх". В лице.

    Звичайно в Криму є й ваші упороті військові і військові пенсіонери, котрих за часів совка активно засилали до Криму на проживання, у вигляді "премії", тим часом "розбавляючи" кримсько-татарський і український етнос в Криму. Саме на їх шиях влаштували лялькову виставу "Крим голосує за запорєбрік" з фіктивними голосами і неприродньою явкою, при тому, що багатьма людьми і общинами було відкрито оголошено про ігнорування цього антидержавного дійства.

    Ваша країна вторглася в Україну і анексувала частину території, як, свого часу і Гітлєр вторгся в Судети. Чехам розповідав напевне теж, що Судети не Чеські, а "судетські".
    Ваша країна продовжує військові дії на українському Донбасі, видаючи їх за дії "ополчєнія", а своїх професійних військових та ФСБшників - за "найманців", формально звільняючи їх заднім числом у випадку затримання українськими військовими на території України.


    Можу пригадати геноцид совком кримсько-татарського населення у роки другої світової. Розстріли і депортацію. І чомусь не совок повернув кримських татарів до Криму, а лише Україна.

    Тому, нешановні запорєбріки, до того, як ви визнаєте свою співучасть в розпалюванні війни з Україною та вбивстві тисяч українців, сидіть у своєму щасливому гєтто, де "всьо харашо", бережіть нерви, катайтесь на сільвервінгах і отримуйте радість від життя.

    Чомусь я не бачив ні на вашому форумі, ні на нашому, від представників РФ простої фрази: "українці, вибачте".

    Зате бачу регулярно на всіх форумах та у соцсітках спроби знайти третього винного, перекласти свою вину, і "ми нє вінавати".
    І при цьому хтось ще пише "оні нас нє счітают врагамі"?
    А мені особисто байдуже, ким вважає мене окупант моєї країни.


    А спілкуватися я особисто буду (що й роблю) з тими громадянами РФ, які адекватно розуміють ситуацію і визнають агресію вашої країни по відношенню до моєї, а також визнають свою вину й співучасть у вбивстві громадян-захисників моєї країни.

    Тому повторюю: "нехай щастить".
     
    Останнє редагування модератором: 10 лис 2016
    1 людині таки подобається це.
  12. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    Screenshot_232.png

    я вважаю це достойним кроком.
    маю надію, що й інша частина сказаного мною, матиме відклик у головах наших сусідів.

    саме тоді, коли їм буде дійсно небайдужим те, що відбувається за активної участі їх країни на наших територіях - тоді й з'являться діалоги між нами знову, можливо, навіть, як і раніше.
     
  13. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    Ну що, всі в зимову гуму перевзулися? ))))
     
  14. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    В Одессе снегом пока не пахнет ))
     
  15. Rijiy

    Rijiy Member

    Киев засыпает снегом с обеда, уже по щиколодку. Дороги белые...
     
  16. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

  17. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    сегодня утром вернулся домой, только с Бердичева, там снега :cool: охренеть, и наврядли до весны растает, дома сухо, хорошо дома ...

    RS: а вообще интересная логика, Крым не ваш не наш, получилось бы у них в Харькове, Одессе, и тд. тоже бы было не ваше не наше ... им то пох ... не на их землю пришли ...
     
    Останнє редагування модератором: 20 лис 2016
  18. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    На счет пофлудить есть вопрос: как сделать и где картинку , ВВ код?
     
  19. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Штэ???
     
  20. moldovadnepr

    moldovadnepr Well-Known Member SWCUA Member

    чтоб загрузить на наш сайт картинку, я раньше обрабатывал ее на другом сайте, копировал ВВ код и вставлял сюда ... на том сайте ту функцию удалили, и сейчас я не могу найти где это можно сделать
     

Поділитися цією сторінкою