Враження від резини dunlop scootsmart

Тема в розділі 'Главный форум - общие вопросы', створена користувачем SanokZona, 22 вер 2015.

  1. SanokZona

    SanokZona New Member

    Почну з того, що нещодавно запитував в адміністратора форуму на рахунок резини Dunlop scootsmart і так як члени клубу в основному юзають pirelli то відповіді по досвіду не було. Поставити данлоп вирішив через те що з покупкою сільвера мені в подарунок від попереднього власника дістався новий передній каток. До того спереду стояв уже явно підношений бріджстоун, а ззаду взагалі Sava Diamond (навіть не здогадувався що вони ще й на мото гуму роблять) на чому я успішно відкатав 5 тис км і саву стерло. Ну і я щоб так скажемо не порушувати фен-шуй знайшов в інтернеті задній каток данлоп.
    Ну і власне про відчуття: зчеплення на сухій поверхні можу описати як близьке до ідеального, розмітка проходиться непомітно і нахиляти на пристойні кути можна без страху завалитись, так що вибором на сьогоднішній день я задоволений. Співвідношення ціна/якість хороше (задній каток з доставкою вийшов 1300 грн. для порівняння пірельку менше ніж за 1900 не знайшов). По мокрому ще їздити не довелось, але якщо зацікавить, то відпишусь.
    На цьому закінчуватиму свою історію, всім рівних доріг і удачі.
     
    Останнє редагування модератором: 22 вер 2015
    1 людині таки подобається це.
  2. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    Будет интересно узнать поведение резины на в дождь.
    Я сам раньше юзал Pirelli GTS сейчас из-за отсутствия GTS в продаже юзаю Pirelli Diablo Scooter
    GTS мне больше нравилась,по моим наблюдениям ее на дольше хватает
    GTS-23-24.gif index.png
     
  3. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    В том то и дело, что Пирелли Дьябло еще и отлично держит на мокром асфальте. Интересно, как держит этот Данлоп.
    З.Ы. ЖТС на ощупь жесче Дьяблы. Как пластмассовая....
     
  4. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    GTS це грандтур, тобто чисто дальнякова гума.
    Скутсмарт і Дьябло - більше міські.
    М'якше за Дьябло поки що не зустрічав.
    Ближче всього до GTS була стара Данлоп, вона те була універсальна.
     
    1 людині таки подобається це.

Поділитися цією сторінкою