Star Line V67

Тема в розділі 'Главный форум - общие вопросы', створена користувачем MustangSRT10, 29 жов 2018.

  1. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Привіт всім! Виникло питання купівлі сигналізації і варіантів не багато. Було обговорення про встановлення Pandora 4200,але ціна данного девайсу захмарна, як альтернативу роглядаю Star Line V67. Ціна трохи доступніша, та і відгуки в неті бальш менш позитивні. Але хочеться почути враження користувача, якщо такі серед нас є. Може хтось запропонує кращий варіант за ті ж самі гроші. Тему створено саме для обговорення цієї моделі сигналізації та її конкурентів. Дякую!
     
    1 людині таки подобається це.
  2. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    не пользуюсь сигнализацией
    посоветовать ничего немогу..
    но все кого встречаю с стар-лайн довольны.
     
  3. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    +
     
  4. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Сигнализация не панацея. Когда-то какой-то ресурс делал блэклист сигналок, которые открываются на раз-два, не помню уже какой. Так вот я к чему - от профи - не спасет ничего. Сигналка в основном от людей, которые любят трогать чужую технику. Если будут пиздить - то тупо увезут на бусе с глушителями.
    Поэтому вывод: самое главное не оставлять технику без присмотра надолго. Никаких ночевок во дворах. Либо гараж, либо стоянка и чехол. Средней паршивости сигналка ОБЯЗАТЕЛЬНО с двухсторонней связью + замок на диск или замок с цепью.
     
  5. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ну 100% гарантії від крадіжки не дасть ніхто, просто хочу дізнатись думку чи варто ставити таку сигналізацію чи ні, дешевий китай довіри не викликає. А замок на диск обов'язково.
     
  6. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Никто про дешовый китай и не говорит.
    Тот же Шериф или Тайгер.
     
  7. MustangSRT10

    MustangSRT10 Member

    Ну Тайгер в мене зараз на китайчику стоїть і чесно кажучи я очікував більшого...
     
  8. 3BIP

    3BIP Moderator Команда форуму SWCUA Member

    Ставил себе три раза Шерифы - был доволен.
     
  9. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    давно відмовився від сигналок, але як на мене, судячи з відгуків за останні руки, які я чув - мото-старлайни - найоптимальніші мото сигналки з повноцінних (не кастрованих економ-варіантів) доступних в Україні.
     
    1 людині таки подобається це.

Поділитися цією сторінкою