Перший мій скутер Honda SW-T 400 ABS 2013р.в.

Тема в розділі 'Бортжурналы. Расскажите о своем SilverWing', створена користувачем igorgv, 25 тра 2016.

  1. igorgv

    igorgv Member

    Вітання, панове! Купив собі то чудо в якості першого скутера місяць назад. Перед тим зліз з мотоцикла Honda VFR 800 2011р.в. по причині обмеження поїздок мотоциклом тільки фактично по місту за рідким виключенням раз на рік по 2тис.км мінідальняк( Ніколи до цього часу на скутері не їздив)
    Вибір скутера був простим: перелопативши куплю-продаж ринку України варіантів собливо не було, оскільки хотілось новішого скутера 400см3 і на документах. 600тки відкинув аби не вийшло шило на мило. Тому так.
    Мопед з пробігом 24тис.км (сподіваюсь не скрутили вузькоокі)) на рідній резині і проданий без ТО. Тому прийшлось поміняти свічки, ремінь варіатра, масло, повітряний фільтр і масло у передній вилці на 15те бо пробивало її постійно. По заміні масла ( пружини сток) вилка стала значно твердішою. 20те масло буде затвердо, на мою думку.
    Уже встиг доставити сигналку, повітряний сигнал з компресором і три дудки, ксенон ближнє/дальнє світло, прямоток, вітрозахист рук. Вітрзахист ніг доробляється під пофарбовку.
    13.jpg
     

    Вкладення:

    • 12.jpg
      12.jpg
      Розмір файлу:
      270.1 КБ
      Перегляди:
      958
    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      211.1 КБ
      Перегляди:
      984
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      154.9 КБ
      Перегляди:
      982
    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      126.5 КБ
      Перегляди:
      799
    • 4.jpg
      4.jpg
      Розмір файлу:
      150.5 КБ
      Перегляди:
      827
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2016
    2 користувачам це сподобалось.
  2. igorgv

    igorgv Member

    Прямоток
    http://www.ebay.com/itm/111967165968?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT
    Ціна кінцева. Доставили без розмитнення МістЕкспресом. В комлекті з ДБкілером. Їзджу без затички. Звук бомбезний. Низькоричащий до 3тис.об., потім притихає до 5тис.об (завдяки штатній заслонці, що перекриває просвіт вихлопної труби перед лямбда зондом) і після 5тис.об. і 80км/год знову ричить аж до кінця шкали оборотів.
    Прямоток приїхав з перехідником який мав би сідати на місце штаної труби але троха не того діаметру. Прийшлось посадочне місце приварити від стокової труби.
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2016
    1 людині таки подобається це.
  3. igorgv

    igorgv Member

    1 людині таки подобається це.
  4. igorgv

    igorgv Member

    По повадках скутера.
    Розхід по місту 5л на 100км, за містом при 120км/год крейсер теж 5л на 100км. При швидкості 80-100 4л на 100км. Після мотоцикла і його 10л/100км просто пісня))
    Розгін сносний, час поки не було як засікти до сотні.
    Підвіска хоче ідеальної дороги. При сердньохреновій Українській більше 120км\гд не комфортно їхати. Втрачається управляємість за рахунок підресореної маси на задньому колесі + малий діаметр коліс.
    Загалом моя довольна.

    Ще під питанням заміна тормозних дисків а то вони обидва в повздовжніх глибоких борознах.
     
    1 людині таки подобається це.
  5. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    зроби будь ласка побільше фото труби.
    собі шукаю, тому хочу її роздивитись.
    і як привіз без розмитнення? мені запчастини міст експрес віз з розмитненням(((
     
  6. igorgv

    igorgv Member

    пізніше пофоткаю -зараз дощ валить) просто купив на ебей в того продавця, що дав посилання і все... приїхало за 8м днів, правда відправляв він 20ть днів(
     
  7. igorgv

    igorgv Member

    зараз ще відео стулю...
     

    Вкладення:

    • 22.jpg
      22.jpg
      Розмір файлу:
      126 КБ
      Перегляди:
      864
    • 23.jpg
      23.jpg
      Розмір файлу:
      246.3 КБ
      Перегляди:
      931
    • 24.jpg
      24.jpg
      Розмір файлу:
      271.9 КБ
      Перегляди:
      931
    • 25.jpg
      25.jpg
      Розмір файлу:
      180.2 КБ
      Перегляди:
      942
    • 26.jpg
      26.jpg
      Розмір файлу:
      151.3 КБ
      Перегляди:
      820
    2 користувачам це сподобалось.
  8. igorgv

    igorgv Member

     
    3 користувачам це сподобалось.
  9. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    спасибо за фото, и отдельно за видео.
    звучит достойно
     
  10. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    вопрос: получается что на трубе диаметр меньше чем на стоковых "штанах" ?
     
  11. administrator

    administrator Administrator Команда форуму SWCUA Member

    щоб привезти без розмитнення - треба інвойсувати занижену ціну, але можна залетіти на добрий штраф.
    розмитнення платиться від суми, що перевищує 150 євро, і воно абсолютно аекватне.
    якщо вхід в труу менший, ніж в штанах - проблема обертів і ричання вказує на задихання мотору, а не на "фічу" виробника.
    якщо навпаки - труба меншого діаметру за вхід в трубу - норм.
     
  12. igorgv

    igorgv Member

    в комплекті з прямотоком був кусок труби в який вручується лямбда зонд. на цю трубку з одного боку сідає банка глушника а з іншого труба сідає на рідні штани. та частина що мала сідати на рідні штани була меншого діаметру. всі діаметри зараз рівні оскільки посадочну частину на штани відрізано з рідної банки. мабть невідність була через варіабельність скутерів для японського і європейського ринків... їде все добре)

    на розмитнення я спеціально ніяк не впливав. по приватних доставкових компаніях в мене іноді проскакували посилки минаючи розмитнення. це не вперше такий подарок)
     
  13. igorgv

    igorgv Member

    так було. прийшлось переварювати.
     
  14. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    по розмитненню все зрозуміло, просто повезло:D:D:D
    супер))
    в мене було навпаки:eek::eek:
     
  15. Yaroslav

    Yaroslav Well-Known Member

    ще один классний і правильний скут!
     
  16. igorgv

    igorgv Member

    Обновка: Таки білий краще за чорний, на мою думку))
     

    Вкладення:

    1 людині таки подобається це.
  17. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    згоден! з білим набагато краще)))
     
  18. Alexander

    Alexander Active Member

    Друзі, а підкажіть, будь ласка, ставити, наприклад, ось такий альтернативний глушак - то є заради тільки звуку чи є ще й інший ефект? Чи той інший ефект, якщо я не помиляюся - маленьке збільшення потужності, проявляється тільки при встановленні справжнього прямотоку. Чому питаю? Моя Інтегра ну така тиха, шо часом так і хочеться поричати :)
     
  19. celtic

    celtic Well-Known Member SWCUA Member

    в Японіі розповсюдженні ось такі банки. звук дуже приємний і басістий
    1b0c007c9b3e6f33a66e1ef530384b3f.jpg Honda-INTEGRA-photo-3-1024x576.jpg
    на другому додатково встановлений "даб-кіллер"
    неоднаразово привозили людям NC з такими трубами. всі в захватті)))
     
    1 людині таки подобається це.
  20. JORDAN

    JORDAN Well-Known Member SWCUA Member

    Не засоряйте борт журнал человеку,обсуждайте прямотоки в другой теме
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою